Podwykonawcy

Informujemy, że na stronach GDDKiA uruchomiono serwis z informacjami dla Podwykonawców.
Szczegółowe informacje dostępnę są pod linkami :

https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

oraz 

https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/33265/Poradnik-dla-podwykonawcow-jak-skutecznie-zadbac-o-swoje-interesy


Wykaz zgłoszonych i zaakceptowanych Podwykonawców :

l.p.

Podwykonawca

1

GDI MICKIEWICZ

2

TRAKT Sp. z o o Sp. k.

2.1

Pracownia Projektowa ProKon

2.2

G4 Geodezja Sp. z o.o

2.3

Przedsiębiorstwo Geologiczne GEOPROJEKT Szczecin 
Sp. z o.o.

3

FREIGHTLINER PL Sp. z o.o.

4

Przedsiębiorstwo Handlowe AD*REM Wojciech Teszner
ul. Jagiellońska 39b
70-382 Szczecin

5

FREIGHTLINER PL Sp. z o.o.

6

MINERAL POLSKA Sp. z o.o.

7

RENATA MARKOWSKA
ul. Żeromskiego 12

72-100 Krzewno-Goleniów

8

„RETTENMAIER POLSA Sp. z o.o.
Bitwy Warszawskiej 1920R. 7B
02-366 Warszawa”

9

"MIBAU POLSKA Sp. z o.o.
ul Pokładowa 7
80-561 Gdańsk"

10

ViaCon POLSKA Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
64-130 Rydzyna

11

FOTOKART Sp. z o.o.
ul. Cyryla I Metodego 9A
71-541 Szczecin

12

BIURO KONSERWACJI PRZYRODY S.C. MAŁGORZATA ZIMNICKA I DAMIAN SPIECZYŃSKI
ul. Frezjowa 8 72-003 Dobra

13

Usługi Transportowe Wynajem Pomieszczeń Dorota Kulinicz

Ul. J. Dąbrowskiego 2/2

72-200 Nowogard

14

Dan-Trans Usługi Transportowe Krzysztof Żywicki

Rzeplino 36

73-115 Dolice

15

Dariusz Stanisław Ficek

ul. Dzierżonia 72B

71-792 Szczecin

16

Wojciech Kasprzyk

PPHUiT Wojtyła

Skalin 5

73-110 Stargard

17

PTHU Kaz-Trans Sylwester Kaźmierczak

Mielęcinek 14A

74-230 Mielęcin

18

PUT Jarosław Zabłocki

ul. Orzechowa 2

66-500 Strzelce Krajeńskie

19

Rolbi-Trans Karol Rolbiecki

ul. Tadeusza Kościuszki 29

74-200 Pyrzyce

20

Krzysztof Karwecki

ul. Sportowa 18

74-300 Myślibórz

21

Jacek Świąder 1. Jack-Trans 2.Firma Usługowo-Handlowa Auto Komis Pośrednictwo

ul. Akacjowa 10

73-110 Grzędzice

22

Marcin Zeller „Pomorze-Trans”

ul. Emilii Plater 14

72-500 Międzyzdroje

23

Aleksander Grablewski PHU Viking

ul. Władysława Sikorskiego 65

74-300 Myślibórz

24

PIB Durobud Izabela Kuszelewicz

ul. Długa 28

72-006 Mierzyn

25

UST Mani-Trans Katarzyna Kowalska

Brzesko 72

74-211 Brzesko

26

Usługi Transportowe Krzysztof Urbanek

ul. Krasińskiego 101/2

74-100 Gryfino

27

Ryszard Kusiak Transport Ciężarowy

Ładzin 32

72-518 Ładzin

28

Agra-Trans Usługi Transportowe Rafał Niedośmiałek

ul. Józefa Poniatowskiego 39

72-200 Nowogard

29

Kopalnia Miodowice

ul. Chrobrego 39A

72-100 Przybiernów

30

 Śląskie Kruszywa Naturalne sp. z o.o.

ul. Kościelna 1

47-300 Krapkowice

31

Transport Ciężarowy Łukasz Sarba

Kierzków 55

74-300 Myślibórz

32

Anna Wrześniak Firma Transportowo Usługowa

Turbo Trans

Kunowo 3

73-110 Stargard

33

Nordsped sp. z o.o. sp. k.

ul. Bulwar Maurycego Beniowskiego 5a

70-642 Szczecin

34

Transwoj Aneta Pałgan

ul. Kwiatowa 10

73-260 Pełczyce

35

Zdzisław Sokołowski Handel-Transport-Spedycja

Jasiel 17

72-300 Gryfice

36

Zbych-Pol & Mobet sp. z o.o.

ul. Betonowa 2

88-300 Mogilno

37

Dariusz Andrzejewski PPHU Darek

Zdziechowa 4d

62-200 Gniezno

38

M&M Trans Usługi Transportowe Mariusz Czajka

Knybawa ul. Nadwiślańska 10

83-110 Tczew

39

„Kompan” Pietrzak Zygmunt

ul. Wawrzyniaka 27

72-100 Goleniów

40

Radosław Banaszyński

Birex FUH

ul. Kościuszki 16/1

63-200 Jarocin

41

BT Topbeton sp. z. o.o.

ul. E. Zawackiej 45

66-400 Gorzów Wlkp.

42

FUH Wojtex Kazimierz Kubas

ul. Sportowa 9

72-100 Goleniów

43

Lafarge Cement S.A.

ul. Warszawska 110

28-366 Małogoszcz

44

„Trans-Drog.” M. Pomarański, D. Mamrot Sp. J.

Ul. Piotra Czajkowskiego 12

58-300 Wałbrzych

45

Transgryf 2 Michał Piotrowski

Ul. Jana Dąbrowskiego 46d/5

72-300 Gryfice

46

Knochelmann Polska Stablilizacja Gruntowa sp. z o.o.

Ul. 1905 r. lok. 4

26-600 Radom

47

Frezdrom G. Kazimierczak

Ul. Terespolska 33

08-110 Siedlce

48

Usługi Sprzętem Budowlanym Robert Krywalewicz

Bartkowo 31A

74-100 Gryfino

49

Miro-Trans Usł. Transp. M. Szwal

Ul. Słoneczna 7

72-100 Goleniów

50

Polochem Wojciech Misiurny

Ul. Dekabrystów 3

44-100 Gliwice

51

ATUT RENTAL sp. z o.o.

Ul. Lucerny 1

04-687 Warszawa

52

WOWIX sp. z o.o. sp.k.

Zagorzyn 74

62-814 Blizanów

53

Mikro-Wag Wagi Samochodowe Ł. Rogowski

Węgierska 239A

33-300 Nowy Sącz

54

OLAN Południe sp. z o.o.

Ul. Szkolna 6

33-200 Dąbrowa Tarnowska

55

Kaczmarek Malewo sp. j.

Malewo 1

63-800 Gostyń

56

Konsorcjum Stali S.A.

Ul. Paderewskiego 120

42-400 Zawiercie

57

Natursteinwerke Weiland GmbH

Bad Homburg v.d.H

Kaiser-Friedrich-Promenade 104

61348 Bad Homburg

58

Impel Facility Services Sp. z o.o.

Ul. Ślężna 118

53-111 Wrocław

59

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych
i Melioracyjnych Sp. z o.o.

Ul. Orzeszkowej 29

71-564 Szczecin

60

PATANA Sp. z o.o.

Ul. Zakopiańska 14

34-700 Rabka Zdrój

61

EMECO BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

Ul. Płk. Andrzeja Hałacińskiego 6

32-050 Skawina

62

ULMA Constrccion Polska S.A.

Koszajec 50

05-840 Brwinów

63

„CHOJNA BETON” WYTWÓRNIA WYROBÓW BETONOWYCH Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 1

74-500 Chojna

64

TOM 2 Sp. z o.o.

Ul. Pomorska 112

70-812 Szczecin

65

KELLER POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Poznańska 172

05-580 Ożarów Mazowiecki

66

EKOTRADE Sp. z o.o.

Ul. Melomanów 4

00-712 Warszawa

67

HTI BP Sp. z o.o. ZACHÓD Sp. k.

Ul. Wichrowa 28

60-449 Poznań

68

MIRO-MAR TRANS WIESŁAW SZWAL

Ul. Słoneczna 10

72-100 Goleniów

69

Usługi Ziemne Przemysław Żurawski

Sobiemyśl 10E

74-100 Gryfino

70

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ŁUKASZ PIETRASZEK

Izdebno Nowe 5A

05-825 Grodzisk Mazowiecki

71

PIETRASZEK ROMAN WIESŁAW FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA

Izdebno Nowe 5A

05-825 Grodzisk Mazowiecki

72

Uponor Infra Sp. z o.o.

Ul. Kolejowa 5/7

01-217 Warszawa

73

GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Dzieńdziel 30

43-190 Mikołów

74

Usługi Transportowe-Handlowe Janusz Kasprzyk

Ul. Polna 11 Brzeźno

62-513 Krzymów

75

TG ALARM SYSTEM Sp. z o.o.

Ul. Głogowska 260

60-104 Poznań

76

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MIR
Sp. z o.o. Sp. k

Modrzewie 5B

72-133 Modrzewie

77

INSTALATORSTWO WODNO-KANALIZACYJNE C.O. I GAZ FALKOWSKI LESZEK

Ul. Jana Kasprowicza 15/2

72-100 Goleniów

78

TRÓJMIESKA WYPOŻYCZALNIA MASZYN Sp. z o.o.

Ul. Cyprysowa 3

83-307 Kiełpino

79

ZAKŁAD USŁUGOWY – WACŁAW MAŁACHOWSKI

ul. Mickiewicza 26A

72-100 Goleniów

80

TRZUSKAWICA S.A.

m. Sitkówka 24

26-052 Nowiny

80.1

URAN PLUS Sp. z o.o.

ul. Żnińska 38

88-190 Barcin

80.2

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AK Trans

ul. Rynarzewska18

89-210 Łabiszyn

81

SAT Sp. z o.o.

ul. Opolska 9

55-200 Oława

82

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „M.M.” Mrozowski

Maciej

ul. 1 Maja 59/5

45-069 Opole

83

DRIAL POLAND Sp. z o.o.

ul. Katowicka 2

96-200 Rawa Mazowiecka

84

Dominik Grzybowski Zakład Ogólnobudowlany

Radziejewo 22

14-520 Pieniężno

85

Firma Produkcyjno-Handlowo Usługowa Dul Gracjan

Binowo 3

74-106 Stare Czarnowo

86

Usługi Transportowe Andrzej Dul

Binowo 3

74-106 Stare Czarnowo

87

QUBIC Sp. z o.o.

ul. Odmiejska 5/213

19-300 Ełk

88

Usługi Transportu Ciężarowego Grochowski Marian

ul. Wrzesińska 4A

63-308 Gizałki

89

Przedsiębiorstwo Handlowe WĘGLOBUD S.A.

ul. Monte Cassino 18A

70-467 Szczecin

90

TOMALEX TOMASZ PAWLACZYK

ul Spacerowa 6 Korytowo

73-222 Suliszewo

91

L-SERVICE Paweł Lewiński

ul.Górna 3

72-200 Nowogard

92

Usługi Transportowe Krzysztof Urbanek

ul. Krasińskiego 101/2

74-100 Gryfino

93

WARTER POLYMERS Sp. z o.o.

ul. Koralowa 60

02-967 Warszawa

94

NORDKALK Sp. z o.o.

Na groblach 21
31-101 Kraków

95

POLEX BIS Szymon Zujewski
Wygotowo
ul. Wierzbowa 125
62-081 Przeźmierowo

96

ECOBLUE Sp. z o.o.

Ul. Baletowa 30

02-687 Warszawa

97

KES Sp. z o.o.

Ul. Jaśminowa 5/4

66-470 Kostrzyn nad Odrą

98

MASZYNY BUDOWLANE SKIBIŃSCY Sp. z o.o.

Ul. Złotowska 51/2

60-189 Poznań

99

KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.

ul. Chopina 96

43-600 Jaworzno

100

ENVIESA Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Świetojańska 26/3

44-100 Gliwice

101

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO-BUDOWLANE
DUROBUD IZABELA KUSZELEWICZ

Ul. Długa 28

72-006 Mierzyn

102

LEN-KRUSZYWA Sp. z o.o.

Ul. Niklowa 13

70-747 Szczecin

103

PETROJET Sp. z o.o.

Kieszek 52

26-670 Pionki

104

Nynas Sp. Z o.o.

Ul. Górnośląska 17/18

70-664 Szczecin

105

Pers Piotr „Budo-sprzęt”

Ul. J. Kochanowskiego 2

72-310 Płoty

106

Menard Polska Sp. Z o.o.

Ul. Powązkowska 44C

01-797 Warszawa

107

TANK-CHEM Sp. Z o.o.

Sędziszowice 88

28-512 Bejsce

108

Józef Wiśniewski Transport Zarobkowy

Ul. Tuwima 3

73-110 Stargard

109

ERBUD Robert Rumiński

Ul. Hangarowa 2

70-767 Szczecin

110

DREW-BUD Jerzy Ciesielski

Ul. Wodociągowa 6B

78-400 Szczecinek

111

TRANS-SPRZĘT Mariusz Owsik

Ul. Kazimierza Wielkiego 11/12

09-400 Płock

112

Polskie Składy Armatury

Ul. Kaszubska Droga 20

80-209 Chwaszczyno

113

PSB-MRÓWKA MARBUD Sp. Z o.o., Sp. K.

Ul. Zakładowa 2

72-100 Goleniów

114

DKD Sp. Z o.o.

Ul. Złota 61/100

00-819 Warszawa

115

FOREST Artur Krzewiński

Ul. Sosnowa 10

62-040 Puszczykowo

116

PASCAL Prefabrykaty Sp. Z o.o.

Ul. Bolesława Chrobrego 20B

64-400 Międzychód

117

MMKa Kusiołek Sp. Z o.o.

Ul. Ogrodowa 50a

62-420 Strzałkowo

118

Paweł Chojecki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Kaleń 31

96-200 Rawa Mazowiecka

119

POLBRUK S.A

Ul. Nowy Świat 16C

80-299 Gdańsk

120

KAMKO Krzysztof Osiński

Beleń 14b

98-161 Zapolice

121

Usługi Sprzętowe Samól Jolanta

Golejewo 27

63-921 Chojna

122

EXPRES VAN TKiM BEATA WACŁAWSKA SKLEPY

ODZIEŻOWE BEATA WACŁAWSKA

Ul. Sportowa 9

74-107 Daleszewo

123

DROGMAS Sp. z o.o.

Ul. Litewska 20

80-719 Gdańsk

124

KWADRAT Krystian Krupiński

Ul. Jodłowa 49

72-100 Goleniów

125

Usługi Transportowe Jasek Józef

Ul. Kościuszki 24

72-221 Osina

126

INTERASPHALT Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 3

64-600 Oborniki Wielkopolskie

127

KERATIS Sp. z o.o.

Ul. Światełek 45

26-086 Ćmińsk

128

KORNIX FOREST Sp. z o.o.

Ul. Podmiejska 12

84-200 Wejherowo

129

PIEKUTA & PIEKUTA PIEKUTA NIKODEM

Ul. Mechaników 104

65-119 Zielona Góra

130

MOSTOSTAL WECHTA Sp. z o.o. w restrukturyzacji

Ul. Poznańska 41

62-400 Słupca

131

ADPOL Sp. z o.o.

Ul. Barska 7-9

87-800 Włocławek

132

„PAWKARD” Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Kluszczyński Paweł

Sąpolnica 17

72-200 Nowogard

133

TIMBERSTONE Sp. z o.o.

Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28

75-501 Koszalin

134

F.K.R. ELEKTROENERGETYKA Sp. z o.o.

Ul. Jugosławiańska 28A

70-842 Szczecin

135

Marta Wiącek Firma Handlowo-Usługowa

Jatki 19

72-405 Świerzno

136

FISHER – POLSKO-NIEMIECKA SZKÓŁKA DRZEWIARSKA Sp. z o.o.

Sokolniki 10 a

72-130 Sokolniki

137

ORLEN Asfalt Sp. z o.o.

Ul. Łukasiewicza 39

09-400 Płock

138

FREYSSINET Sp. z o.o.

139

FHU RAFAŁ MAREK

140

ANKRA Sp. o.o.

141

STALPRODUKT S.A.

142

FIRMA BUDOWLANA ELSTAL WITOLD KWAŚNY

143

MIRO-TRANS Usługi Transportowe Mirosława Szwal

144

Zakład Usługowy „DOMEL” Władysław Błażewicz

145

„WA-TRANS” Waldemar Zieliński

146

„ANBET” – ZAKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH WALCZAK ELWIRA

147

CM-CONSTRUCTION Sp. z o.o.

148

L-SERVICE Paweł Lewiński

149

„LENKO” Sp. z o.o.

150

DREW-BUD Jerzy Ciesielfski

151

PETRO HAUS Łukasz Gajek

152

LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

153

WORLD ACOUSTIC GROUP

154

SIATMAR

155

TARCOPOL

156

HTI BP

157

KOPRAS

158

DRIAL WYNAJEM

159

BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. POZNAŃ Sp. k.

160

TRANSPORT BUDOWLANY

161

WELDON

162

ZRE-E Przemysław Jurczak

163

PETRO HAUS ŁUKASZ GAJEK

164

KRZYSZTOF HECIAK

165

MY WAY KRYSTIAN STEFAŃSKI

166

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Henryk Duraj

167

ZKS METALPREF

168

ERPLAST Sp. z o.o.

169

L-SERVICE Paweł Lewiński

170

VIACON POLSKA Sp. z o.o.

171

CHOJNA BETON

172

Krzysztof Wiącek

173

ERDA INVEST

174

DANROB POSADZKI Robert Bułhak

175

TRANS ASER Łukasz Szkudlarek

176

Firma Ogólnobudowlana Jan Strumiński

177

ZIM-BUD Marcin Strumiński

178

MARIGO BUDOWNICTWO

179

FRAMEX

180

TRAX ELEKTRONIK

181

EMULEX

182

BETARD Sp. z o.o.

183

PASCAL PREFABRYKATY

184

ROSOMAK

185

ADMAXX ADAM BOCZKOWSKI

186

AARSLEFF

187

FPK Inwest Paweł Kaczmarczyk – umowa podwykonawcza

188

OLKAR

189

KOLOR PRINT S.C.

190

NISSEN

191

PRO-MET

192

CMC POLAND

193

MAR Szczecin

194

PLAYTIME GROUP

195

Robert Brzeziński